Доставка

Доставка у відділення «Нова Пошта»

Доставка проставок у відділення Нова Пошта

За допомогою доставки «Нової Пошти» можна отримати проставки для збільшення кліренсу в будь-якому населеному пункті України, де знаходиться відділення. Терміни доставки до відділення «Нова пошта» 1 - 3 дні. Після надсилання замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної. Уточнити конкретну дату отримання замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта».

Адресна доставка по Україні

Адресна доставка Нова Пошта

  • Адресна доставка до будь-якої точки України здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта».

  • За наявності товару на складі доставка проставок здійснюється наступного дня після оформлення замовлення. Якщо замовлення оформлено у неділю, відправлення замовлення провадиться у понеділок (за умови наявності товару на складі). Оператор контакт-центру уточнює наявність товару на ваше замовлення, погоджує з вами адресу, зручні дати та час доставки.
  • В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність до товарного чека перед оплатою в кур'єру. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у кур'єра та підписуючи акт прийому-передачі ви підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність вашому замовленню, а також погоджуєтесь із зовнішнім виглядом товару, його комплектацією та не маєте претензій до інтернет-магазину.